2014 Akrep Burcu Yıllık Burç Yorumu

2014 Akrep Burcu Yıllık Burç Yorumu

Sevgili Akrep Burcu ve yükselen Burcu Akrep Burcu olanlar,  2014 Akrep Burcu yıllık burç yorumumuz şu şekilde;  2014 yılının tümünde parasal başarılar sağlamak amaçlı kabiliyetlerle donatılmış olacaksınız. Kendi yetenek ve kabiliyetlerinize güvenecek ve fazlasıyla iyimser bir ruh hali içinde olacaksınız. Olaylara sezgisel yaklaşımınız nedeniyle hayal ettiğiniz fikirler ve yatırımları bu yıl gerçekleştirme enerjiniz yüksek olacaktır. Maddi kazanımlarınızla zevk duyacak ve çevrenizdeki insanlar tarafından da talihli olarak görüleceksiniz. Başka insanlarda güven duygusu uyandıracaksiniz. Hayal ettiğiniz yatırımlar ve fikirler için diğer insanlardan destek göreceksiniz. Kendinize aşırı düşkünlüğünüz ve savurganlığınıza muhakkak dur demelisiniz. Özellikle sağlığınız konusunda yağlı, tatlı ve fazla kalorili yiyeceklerden uzak durmaya çalışmalısınız. Yine bu yıl içinde olabilecek genel etkilerden biri de, sizde zenginlik bilincinin uyanmasıdır. Para ile ilişkiniz tasasız ve neşeli insanı simgeler. Maddi yeteneklere sahip olduğunuzdan kişisel güvenliğinizden emin olabilirsiniz. Bankada paranız olsun veya olmasın kendinizi zengin hisseden bir haliniz olacaktır. Hiçbirşeyin ters gitmeyeceğine dair içinizde bir güven ve inanç olacaktır. Başka insanlara destek olacak ve zenginliğinizi onlarla paylaşacaksınız. Bu yılki bu etkilerin ışığında, karşılığını vermeden birşey istememeyi, tembellikten vazgeçmeyi, para konusunda fazla iyimser davranmamayı, savurganlıktan uzak durmayı asla unutmayınız.

Satürn Eylül 2014 başına kadar sürecek dönemde, sizin kalıcı güç ve başarısızlık korkusu içinde yaşayacağınızı gösteriyor. Mesleki açıdan ilerleme olasılıklarınıza karşın birtürlü güven duymayabilirsiniz. Kimsenin yardımcı olmayacağı ve destek görmeyeceğinizi zannederek kuruntulanırsınız. Kendinize olan güveninizi zorlayan bu durumun farkında olunuz. Bu enerjinin farkında olursanız kendinizi yönledirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Bu durumun size başarısızlık korkusu vermesine izin vermeyiniz. Yada her olumsuz durumu büyüterek sadece kötü olanları hatırlamayınız. Böyle davranırsanız kendinizi yetersiz hisseder, daha fazla başarısız hale gelebilirsiniz. Siz bu dönemde başarıyı zor koşullarda bile sağlayacak kişisiniz. O nedenle pozitif düşünmeye çalışınız. Bu dönemin diğer etkisi ise ne olursa olsun mesleğinizdeki başarıya, tüm engellere rağmen tek başınıza onur meselesi yaparak başarma isteğinizdir. Bu süreç içinde kendinizi cansız ve neşesiz hissedebilirsiniz. Yükseklerden aniden düşme korkusu içinde olabilirsiniz. Oysaki amacınız bu korkuyu yenmek, sorumluluklarınız üstlenmeye istekli olmak ve dış dünyadan gelen sert tepkileri umursamadan yolunuzda güvenle gitmek olmalıdır. 2014Akrep Burcu yıllık burç yorumumuzun sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir yıl diliyoruz…

akrep burcu haftalık

Bir önceki yazımız olan Ocak 2014 Akrep Burcu Aylık Burç Yorumu başlıklı makalemizde akrep burcu, akrep burcu aylık ve akrep burcu aylık aşk hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*