Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Ağustos 2016 Cuma

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Ağustos 2016 Cuma

Sevgili Akrepler Saat 02:25 Merkür-Pluto olumlu görünümü olumlu bir etkidir. Merkür-Başak burcunda ilerlediğinden  bir işin, bir projenin, bir planlamanın veya kafanızın içinde tasarladığınız bir durumun gayet faydalı bir şekilde yürürlüğe konulmasında yardımcıdır. Pluto sizin yöneticiniz olarak, insanlar üzerinde etkili olmanızda destekçiniz. Demek oluyor ki, harekete geçip güvenle ilerlemeye karar verirseniz gayet başarılı olabilirsiniz.
Saat 08:22-20:23 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Aileniz veya sevgilinizin, size anlayışlı bir şekilde yanaşması gerekir.  Çünkü ani bir tepki gösterme veya tümüyle yalnız kalma ihtiyacınız  yoğundur. Bu zaman dilimi içinde,  şu  meseleyi halledeyim demeye kalkışmayın. Kendinizle yakından ilgilenin. Bazen bir şeyleri toparlamak için güce ihtiyacımız olur. O zaman bu kısa boşlukta siz de güçlenmek için kendinize gülümsemeyi unutmayın.
Saat 20:23 itibariyle etkili olacak Ay-Yay burcu parasal anlamda güce susamışlığın işaretidir. Düşündüğünüz bir yenilik için kafanızın içinde hesaplar yaparsınız.
 
Gönlünüzden geçenlerin gerçekleşeceği bir gün dileğimle,

Akrep Burcu Günlük Yorum

Akrep Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Ağustos 2016 Perşembe başlıklı makalemizde Akrep Burcu 11 Ağustos 2016 Perşembe, Akrep burcu günlük burç ve Akrep burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*