Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Kasım 2016 Pazartesi

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Kasım 2016 Pazartesi

Sevgili Akrepler Saat 05:24 itibariyle Ay-Boğa burcunda seyrine başlayacak. Sevginin, sağlıklı bir ilişkinin ne kadar kıymetli bir şey olduğunu düşüneceğiz. Çünkü huzur ve güven varsa insan kendini her alanda başarılı hissedebilir, sorunların üstesinden gelebilir diye düşüneceğiz. Tutarsız ve nereye varacağı belli olmayan bir beraberlikte zaman kaybetmekten yana değiliz. Bunları biliyoruz. Ancak gel gör ki, gönlümüze söz geçirmek pek kolay olmuyor.
Saat 07:14 Ay-Venüs olumlu görünümü ilişkiniz yoluyla kendinizi ve birlikte olduğunuz kişiyi gözden geçirmenizi sağlıyor. Aslında böyle günler beraberliği denetimi, sorunların düzeltilmesi ve düzene sokulabilmesi açısından gayet etkilidir. Ay-Boğa burcu geçişlerinde ve Oğlak burcunda ilerleyen Venüsle uyumlu görünüm yaptığı zamanlarda, huzur ve  güvenlik olgusu son derece önemlidir. Eğer sorunlar varsa, aranızdaki farklılıkların daha bir ortaya döküldüğü, her iki tarafın da şapkasını önüne koyduğu zamandır. Kimse kimseye rol yapmak zorunda olmadan kendini ortaya koyar. Fakat dikkat edilmesi gereken, böyle zamanlarda ne sen ne de ben demek yerine, biz diyebilmeyi başarmaktır.
Saat 19:15 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bizi bir şeyler heyecanlandırıyor gibi. Hissettiklerimizi geleceğe dönük mü, yoksa sadece gelir geçer mi diye anlamak gerekiyor. Özellikle ilişki meselelerinde buna önem vermekte yarar var.
Saat 19:59 Ay-Neptün görünümü, ortamı yumuşatan, ilişkide sevgi hissini çoğaltan bir etkidir. Ciddi niyetli veyahut arkadaşlık anlamındaki beraberlikler açısından hoş bir yansımadır. İnsan bir yandan aşka tutsaktır diğer yandan sağlam ve uzun vadeli olanı arzu eder. Güvende olmak, sevilmek arzusu duyar.
Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Akrep Burcu Günlük Yorum

Akrep Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Kasım 2016 Pazar başlıklı makalemizde Akrep Burcu 13 Kasım 2016 Pazar, Akrep burcu günlük burç ve Akrep burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*