Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma

Sevgili Akrepler saat 03:57 Ay-Yengeç burcu seyir etkinliği, sizin için kıymetli olan her şeye karşı duyulan özlemin, ihtiyacın, arzunun göstergesidir. İlişkinizi düzene koymak veya gerçek manada sizi sevecek biriyle karşılaşmak istersiniz. Aileniz, dostlarınız, eskide yaşanmış anılarınız, bugün gözlerinizin önünden geçer.
Saat 14:12 Ay-Venüs karşıtlığında öncelikle ilişkilerde huzur ve sorumluluk olgusu önemli olacak. Yakınlarımızın hayatımızdaki önemi, çevremizdeki insanlarla olan bağlantımız, hayattan beklentilerimiz üzerine düşüneceğiz. Sağlamlık ve güven kadar, sevildiğimizi hissetmek de bizim için son derece kıymetli olacak.
Saat 17:59 Ay-Kuzey düğümü gelişim, büyüme, verimlilik anlamında destekleyicidir.
Saat 19:05 Ay-Neptün görünümü, ilişkinizle alakalı konularda veya genel olarak aşk hayatınızla ilgili meselelerde aklı başında düşünmeniz gerektiğini söylemektedir.
Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Akrep Burcu Günlük Yorum

Akrep Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Kasım 2016 Perşembe başlıklı makalemizde Akrep Burcu 17 Kasım 2016 Perşembe, Akrep burcu günlük burç ve Akrep burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*