Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

Sevgili Akrepler, saat 03:50 Ay-Jüpiter görünümü, evimizi-ailemizi-sevdiklerimizi özlememize, kendimizi bazen yalnız hissetmemize neden olur. Sanki bir şeyler bizi sınıyor gibidir. Desteklenmek isteriz. Bazı insanların hal ve tavırlarına kafamızı takarız. Duygularımızı ifade etmekten kaçınabiliriz.
Saat 05:39 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında, inandığınız her şey için mücadele edebilirsiniz. Bir yandan huzur ve güven sağlamak diğer taraftan güçlü bir şekilde kontrolünüzü elinizde tutmak için çaba sarf edersiniz.
Saat 08:00 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, finansal konularda şu sıralarda yaşanan krizleri aşabilmenin yolu mutlaka tecrübeli olduğunuz alanlara yönelmek ve mücadele etmekle mümkündür. Bazen hayat bizi öyle sıkıştırır ki, sanırız ki, son noktaya geldik. Hayır, her zaman mutlaka bir çözüm yolu bulunur. Dostlarınızdan destek görebilirsiniz. Siz kendiniz için bir yol belirleyiniz ve bu yolda ilerlediğinizde, diğer insanların nasıl da sizin bilgilerinizden istifade ettiklerini görebilirsiniz. Durmak değil, yol almak zamanıdır.
Saat 15:10 Ay-Uranüs görünüm etkisinde, hedef belirleme, kendinizi güvende hissetme arzunuzu yükseltir. Fakat kimi zaman duygularınız baskın gelir, ailenizi, sevdiklerinizi özlersiniz.
Saat 19:04 Merkür-Neptün arasındaki zorlu görünüm, maddi konularda harcamaya dönük şekilde hareket etmeyi işaret ediyor. Fakat elinize geçen miktar ile isteklerinizi elde etmek zor olabilir. Hesabı şaşmamak lazımdır.
Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,

Akrep Burcu Günlük Yorum

Akrep Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma başlıklı makalemizde Akrep Burcu 18 Kasım 2016 Cuma, Akrep burcu günlük burç ve Akrep burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*