Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Sevgili Akrepler saat 06:14 itibariyle Ay-Aslan burcu geçişiyle, yaşadığımız toplumun sorunları üzerine düşüneceğiz. Bu konularda fikirlerimizi ifade etmek ihtiyacı duyacağız.  Hani bazen, birilerinin dikkatini çekmek isteriz ya, böyle anlarda gururlu bir duruş sergileriz. Aynen öyle. Aslında bu duruşun ardında yatan gerçek, yıkılmadım ayaktayım imajı uyandırmak içindir. Güce olan ihtiyacımız yüksektir. Bizi hiç kimsenin hafife almasını istemeyiz. Sorunlu beraberliği olanlar ise, kendi bildikleri doğrultusunda hareket etmeyi tercih edeceklerdir.  Ancak görünen o ki, bir şeyleri bizi epeyce sıkıştırıyor. Gönlümüzdeki boşluğu doldurmak huzur bulmak bu saatlerde pek kolay olmuyor.
Saat 10:48 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, ilişkimiz, çevremiz, sosyal yaşantımız ve hedeflerimizle alakalı konuları bilinçli ve gayet akıllı bir şekilde gözden geçirmemizde ve doğru bir yol belirlememizde destekçimizdir. Bugün içinden çıkamadığımız gizli veya belirgin kaygılarımızı bu görünümün bize sağladığı mantıklı bakış açısıyla giderebiliriz. farklı bir çıkış yolu bulmamızda ışık olabilir.
Saat 19:48 Ay-Mars karşıtlığı, sorumlulukları bir yana bırakıp, gönlümüze uygun şekilde akşamı geçirmemizde etkilidir. Duygusal düşünmek yerine, mantığımızı öne alırız. Toplumsal olaylara karşı duyarlılık gösteririz. Kim olursa olsun bizi etkisi altına almasından, neyi nasıl yapacağımızı söylemesinden hoşlanmayız.
İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.

Akrep Burcu Günlük Yorum

Akrep Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi başlıklı makalemizde Akrep Burcu 19 Kasım 2016 Cumartesi, Akrep burcu günlük burç ve Akrep burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*