Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Mayıs 2016 Cuma

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Mayıs 2016 Cuma

Sevgili Akrepler Perşembe günümüz,  burcunuz üzerinde, saat 09:29 itibariyle ilerleyen Ay etkisinde başlıyor. İnandığınız değerleri koruma altına almak istiyorsunuz. Her şeyi oluruna bırak diyen iç sesiniz size rehberlik ediyor. Ancak bir şey var ki, fantezileriniz oldukça güçlü. Yaratıcı enerjiniz özellikle sizi itekliyor.
Bu durumda ne kadar kararlı olursanız o denli başarılı çıkışlarda bulunmanız mümkün. Özel hayatınızla ilgili konularda böyle garip bir boşluk içinizi sarabilir. Ne olacak ne bitecek soruları, ilişkinin olurları olmazları sizi düşündürür. Unuttum deseniz de, aslında bir yanınız hep eskiyi hatırlar. Kolay değildir çünkü yaşananları unutmak.
Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı, özgürlüğü uğruna binlerce canın verildiği, inanç ve şerefin ışığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu olsun.
 

Akrep Burcu Günlük Yorum

Akrep Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Mayıs 2016 Perşembe başlıklı makalemizde Akrep Burcu 19 Mayıs 2016 Perşembe, Akrep burcu günlük burç ve Akrep burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*