Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

Sevgili Akrepler saat 02:03 Venüs-Neptün görünüm etkisinde, gerek ilişki gerekse çevrenizle olan her türlü bağlantıda ideallerinize uygun kararlar verebilirsiniz. Bu enerji, Akreplerin ilişki meselelerinde ciddiyetle durmalarını ve aşka açık olmalarını sağlıyor. Romantizm, cinsellik, tutku ve derinlik sizin için kıymetli hale geliyor. Aşkı teninizde, ruhunuzda hissetmek istiyorsunuz.
Saat 08:44 Ay-Jüpiter görünümü, bulunduğumuz ortama göre hareket etmemizi sağlar. Bizimle ilgilenilmesini bekleriz. Duruma göre hareket ederiz.
Saat 11:36 Ay-Satürn görünümü, size dayanıklılık ve kararlılık gücü verir. Finansal konularda taleplerinizin karşılık görmesi için dayatırsınız. Sizi kimsenin durdurması, hafife alması mümkün değildir.
Saat 20:08 Ay-Uranüs olumlu etkisi fark edilme arzunuz, birileri tarafından kıymetli bulunma ihtiyacınız yükselir. O an birisi sırtınızı sıvazlasa veya iyi ki varsın dese kendinizi huzurlu hissedersiniz.
KPSS sınavına katılacaklara kolaylık ve başarılar dileğimle,

Akrep Burcu Günlük Yorum

Akrep Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar başlıklı makalemizde Akrep Burcu 20 Kasım 2016 Pazar, Akrep burcu günlük burç ve Akrep burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*