Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Ağustos 2016 Pazartesi

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Ağustos 2016 Pazartesi

Sevgili Akrepler saat 01:24 Ay-Venüs karşıtlığı etkisiyle Cumartesi gününü selamlayacağız. Bu enerji, aşk hayatımıza hoş bir esinti getiriyor. Rahatlıyoruz, güven içinde olmanın huzurunu yaşıyoruz. Gerek sosyal gerekse özel paylaşımlarda adil yaklaşım ve özenli yaklaşımlarda bulunulması bizi bir hayli mutlu edebilir. Şüphelerimizden kurtarır.
Saat 15:21-22:19 arasındaki boşluk etkisi altında, sizi birebir ilgilendiren konularda gerçekçi düşünmekte yarar görüyorum. Ancak bazen duygularımız bizi esir alır. Hiç değmeyecek kişi ve olaylar hakkında  fazlasıyla iyi niyetli düşünürüz kimi zaman da dikkat etmemiz gereken noktaları es geçeriz. Bastığımız yeri bilemeyecek kadar zorlu bir dönem yaşıyorsak doğal olarak umutsuzluğa kapılabiliriz. Balık burcu geçişlerinde ise genel olarak bir iyimserlik hali mevcuttur. Boşluk etkisi, bağımlılıklarınızın esiri olmamıza nedendir. Eğer sorunlu bir ilişkiniz varsa, bunları çözüme kavuşturmak için mücadele etmek yerine tam tersine sevgilinize doğru çekilebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz noktalar gözünüzde önemsiz hale gelir. Romantizm, bağımlılık duygusu sizi farklı bir dünyaya götürür. Gerçekçi düşünmeye çalışmalısınız.
Saat 22:19 sonrası Koç burcunda ilerleyecek Ay, ilişkilerde özellikle dikkatli olmamızı gerektiriyor. Sağlığımıza önem verelim. Çabuk sinirlenmek, anlayışsız davranmak, bize uymayan bir durumla karşılaştığımızda tepki göstermek mümkündür. Kendi kendimize kararlar almaya kalkışmayalım. İşimizdeki kurallara gerekirse riayet edelim. Kural dışı veya sert davranan kişilere karşı da gözümüzü dört açalım.
Keyifli bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Akrep Burcu Günlük Yorum

Akrep Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Ağustos 2016 Pazar başlıklı makalemizde Akrep Burcu 21 Ağustos 2016 Pazar, Akrep burcu günlük burç ve Akrep burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*