Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Ekim 2016 Salı

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Ekim 2016 Salı

Sevgili Akrepler Ay-Aslan burcu seyir etkinliğinde yeni haftayı selamlarken, dış dünyanın üzerimizdeki etkisi bir hayli fazladır. Biz de buna karşılık olarak, kendimizi göstermek, ifade etmek yoluyla tepkimizi koyarız.
Saat 15:21-25 Ekim saat 06:16 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, rutin işlerinize öncelik tanıyınız. Bir proje üzerinde çalışıyorsak eksikleriniz var mı diye bir bakınız.  Karşı cinsle ilgili konularda biraz daha temkinli olunuz. Bu zaman dilimi içinde, ya tümüyle olayları kendi kontrolünüz altında tutmak istersiniz veya  akışa bırakırsınız. Aslında yapılması gereken de, ikinci tercihtir. Eviniz, aileniz ve özel ilişkinizle alakalı  konular üzerinde şöyle bir düşünmemizde yarar var.
24 Ekim-12 Kasım tarihleri arasında, burcunuzda ilerleyecek Merkür,  çevre ilişkilerinin, iş meselelerinin, eğitim ve ticaret konularının gözden geçirilmesi yönünden değer taşıyor. Kişisel tercihlerimize, ilişkilerimiz, maddi ve manevi ortaklıklarımıza bakacağız. Bütün bunlar üzerinde bir hayli dikkatli, derinlikli, konulara hakim ve odaklanmış bir şekilde gözlemde bulunacağız. İlişkilerimize bir bakacağız. Bizim üzerimizde kimler tesirli, biz hayatta neleri önemsiyoruz, kimlerle iş birliğine yatkınız ve kimlerle birlik ve bütünlük anlamında sorunlar yaşıyoruz? Bunları gözden geçireceğiz. Öyle alttan almaya pek niyetimiz olmayacak ancak çıkarlarımız söz konusuysa, kaybetmeyi de göze almayacağız.
Yeni haftanın hepimiz için güzelliklere vesile olması dileğimle,

Akrep Burcu Günlük Yorum

Akrep Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 24 Ekim 2016 Pazartesi başlıklı makalemizde Akrep Burcu 24 Ekim 2016 Pazartesi, Akrep burcu günlük burç ve Akrep burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*